Mycie detailingowe

Jeśli zależy Ci na utrzymaniu samochodu w doskonałym stanie przez lata, zabezpieczenie lakieru to świetny wybór. Jednak kluczem do sukcesu jest regularna pielęgnacja auta czy motocykla. Ręczne mycie w odpowiednich warunkach, przez wyspecjalizowany personel przy użyciu chemii i kosmetyków renomowanych marek zapewni idealny stan wizualny naszej maszyny.

Odświeżanie lakieru Petrol Heads

Liczy się każdy detal

Nie jesteśmy myjnią samochodową nastawioną na ilość umytych aut. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a szerokie zaplecze narzędzi i właściwej infrastruktury pozwala przeprowadzić zabiegi pielęgnacji na najwyższym poziomie. Skupiamy się na detalach, które pomijamy myjąc samemu auto - nadkola, felgi z obu stron, szczeliny, zakamarki, emblematy, dekory. Usuwamy wszystkie osady - metaliczne, smoliste, organiczne. Polerujemy końcówki wydechów.

CAR SPA

Mycie wstępne, mycie ręczne, mycie felg wraz usunięciem lotnej rdzy i osadów mineralnych, pełna dekontaminacja lakieru (chemiczna oraz mechaniczna) dokładne mycie wnęk, emblematów oraz wszystkich zakamarków, osuszanie auta ręcznikiem z miękkiej mikrofibry, aplikacja Quick Detailera, aplikacja dressingu na opony

SEGMENT A

np. Fiat 500, Audi A1, Smart ForTwo

130 zł
SEGMENT B

np. Audi A3, BMW 3,Mercedes C, VW Golf

150 zł
SEGMENT C

np. Audi A6, BMW 5,Mercedes E, VW T‑Roc

170 zł
SEGMENT D

np. Audi A8, BMW 7, Porsche Cayenne, Audi Q7

200 zł
DETAILING KOMORY SILNIKA

Mycie komory silnika, Usunięcie ciężkich zabrudzeń i resztek smaru oraz oleju, aplikacja dressingu

200 zł
Petrol Heads