Mycie detailingowe

Kiedy zależy Ci na utrzymaniu samochodu w idealnym stanie przez lata, zabezpieczenie samochodu stanowi doskonały wybór. Pamiętaj, że samo zabezpieczenie nie wystarczy, należy zaplanować odpowiednią i regularną pielęgnację, która stanowi klucz do sukcesu. Myjnie bezdotykowe będą doskonałym uzupełnieniem, jednak ręczne mycie zgodnie z naszą filozofią w połączeniu z suszeniem i konserwacją nadwozia - to lekarstwo na problemy z osadami, zapychaniem się zabezpieczenia oraz wszelkie inne negatywne skutki zaniedbania mycia ręcznego.

Odświeżanie lakieru Petrol Heads

Liczy się każdy detal

W dzisiejszych czasach ludzie mają co raz mniej czasu, a poprzeczka co od oczekiwań estetycznych od naszych samochodów szybuje wciąż do góry. Często potrzebne jest szerokie zaplecze narzędzi i odpowiedniej infrastruktury, aby przeprowadzić zabiegi pielęgnacji wszystkich elementów nadwozia. Dlatego należy pamiętać, że nawet kiedy myjesz samochód sam, warto jest co jakiś czas odwiedzić nasze studio, żebyśmy zajęli się każdym detalem - nadkolami, felgami z obu stron, zakamarkami między elementami, przestrzeniami wewnątrz emblematów lub innych dekorów oraz usunęli wszystkie osady zarówno te metaliczne, smoliste jak i organiczne, czy w końcu wypolerowali końcówki wydechu.

CAR SPA

Mycie wstępne, mycie ręczne, mycie felg wraz usunięciem lotnej rdzy i osadów mineralnych, pełna dekontaminacja lakieru (chemiczna oraz mechaniczna) dokładne mycie wnęk, emblematów oraz wszystkich zakamarków, osuszanie auta ręcznikiem z miękkiej mikrofibry, aplikacja Quick Detailera, aplikacja dressingu na opony

SEGMENT A

np. Fiat 500, Audi A1, Smart ForTwo

130 zł
SEGMENT B

np. Audi A3, BMW 3,Mercedes C, VW Golf

150 zł
SEGMENT C

np. Audi A6, BMW 5,Mercedes E, VW T‑Roc

170 zł
SEGMENT D

np. Audi A8, BMW 7, Porsche Cayenne, Audi Q7

200 zł
DETAILING KOMORY SILNIKA

Mycie komory silnika, Usunięcie ciężkich zabrudzeń i resztek smaru oraz oleju, aplikacja dressingu

200 zł
Petrol Heads